Medela Mini Elektrikli Ve Pilli Süt Pompası

Marka : Medela
İndirim Oranı : %25 İndirim
₺79,32 'den başlayan taksitlerle
Medela Mini Elektrikli Ve Pilli Süt Pompası


Özellikleri:
. Medela Mini Elektrilkli-Pilli süt pompası evde, iş yerinde, yolculukta ya da evden uzaktayken süt sağmak için ideal bir çözümdür.
. Dakikada 40-52 defa arasında ( ortalama bebeğin doğal emme ritminde göğsü uyarma sayısı) göğsü uyarır. Bu sayede bebeğinizin emiş ritmine en yakın ve doğal vakum yapan, profesyonel bir süt pompasıdır.
. Hızlı ve etkili bir göğüs pompasıdır. Hem elektrikle hem de pille çalışabilir, küçük, hafif ve portatif olma özelliği ile elde taşınabilen ideal bir pompadır.
. Vakum seviyesi annenin isteğine göre ayarlanabilir. Minimum ve maksimum vakum ayarı ile olası ağrı sızı durumlarını engellemeye yardımcı olur.
Kullanım Faydaları:
. Medela Mini Elektrilkli-Pilli süt pompası özellikle çalışan annelerin çantasında rahatlıkla taşıyabilecek boyutlardadır. Kolay taşıma ve kullanım özelliği sayesinde anne bebeğinden ayrı kaldığı zamanlarda da fazla sütünü sağım yapabilecek bu sayede süt kanallarının tıkanması önlenerek ileriye yönelik süt üretimini destekleyecektir.
. Doğal vakum ile bebeğinizin yapmış olduğu emme hareketlerini taklit ederek sağım yapar. Göğüsde sağım sonrasında süt kalmayacağı için sertleşme ve sancılar son bularak süt oluşumuna destek olacaktır.
 
Ürün Madde İçeriği:
. Tüm parçalar silikon ve Polypropilenden imal edilmiştir.
. Anne sütü ile temas eden tüm parçalar BPA/ DEPT içermez.
Garanti:2 Yıl (kullanıcı hatası dışında mekanik garanti
Kalite Belgesi:ISO 9000,ISO 9001,CE,FDA Onaylı
Üretim Yeri:İsviçre
Benzer Ürünler